Parfümün kokunun seks üzerindeki etkisi

Parfümün kokunun seks üzerindeki etkisine geçmeden önce. Bir çok insan onlarca yüzlerce parfüm arasında, istediği parfümü bulmaya çalışışırken bir çok farklı parfüm isimleri ile karşı karşıya kalırız. Parfüm isimleri arasında araştırmak yapmaktan sıkılır ve parfüm almaktan vazgeçeriz. Öncelikle satın almak isteğiniz parfümü ne için kullanmak istediğiniz çok önemlidir. Eğer başkalarını etkilemek cinsel seks hayatınızı renklendirmek istiyorsanız size #erosdeamor afrodizyak parfümü öneririz.

Güzel bir seks cinsel birliktelik yaşamak istiyorsanız dış görünümünüze ve kokunuza çok fazla dikkat etmelisiniz. Hem göze hemde buruna hitap ederek partnerinizi baştan çıkartmanız oldukça kolay olacaktır. Afrodizyak Parfüm eros de amor ile karşı cinsi kışkırtmanız çok kolay.

Parfümler, insanların koku alma duyularına erişerek farlı uyarılara sebep olurlar.  İçinde farklılık sunan ve dikkat çeken notalar bulunduran parfümler, cinsel olarak partnerinizi uyarmanıza yardım eder.

Afrodizyak içeren parfümler diğer parfümlere göre 40 kat daha fazla etkili ve kalıcıdır. Afrodizyağın tanımı aşk ve güzellik tanrıçası olan Afrodit’ten gelir.

Afrodizyaklı tüm cinsel uyarıcıları kapsayan genel bir kavramdır. Yunanca aphrodisiakon “afrodite ait” manasını taşır.

# erosdeamor Afrodizyak parfüm ; Çiğ istiridye, ginseng, çikolata, kahve, bal ve mesir macunu gibi besinler de afrodizyak içerir. Parfümün kokunun seks üzerindeki etkisini öğrendiğinize göre hangi parfümü satın almalıyız ?

Sonuç olarak ; 23 yıldır piyasada tüm etkisini kanıtlamış. En çok satan aşk parfümü ünvanını elinde bulunduran eros de amor aşk parfümlerini denemenizde büyük fayda görüyoruz. Fakat size minik bir tavsiyemiz olacak indirim kampanyaları takip ederek büyük indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Comments are closed

Soru sor ?
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Merhaba Size Nasıl Yardımcı olabiliriz ?