Yasak Parfüm olarak satılan #erosdeamor aşk parfümlerine artık ulaşmak çok kolay. Yenilenen web sitesi ile yeniden hizmete giren yasak parfüm sitesine göz atmanızda fayda görüyoruz. Çünkü afrodizyak parfümler hakkında bilgilere ve hatta parfüm yorumlarına ulaşabilirsiniz. Yasakparfum.com sitesinden satın aldığınız ücretsiz iade garantili ve adınıza faturalı ürünlerdir. Eğer parfümden memnun kalmaz iseniz 14 gün içerisinde iade edebilir paranızı geri alabilirsiniz. İade şartları ve yapmanız gerekenler hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.

Afrodizyak Parfüm denince halbuki ilk akla gelen ve en eski marka algısını barındıran Eros De Amor  kokusu ile herkesi büyülemeye devam ediyor. Satın alanların vazgeçemediği baş parfümü haline gelen eros parfümler, tam deyim yerindeyse fiyat performans ürünleri. Bir şişesi 100 ml dir. Fakat hergün düzenli olarak sıkıldığında 6 aylık süreye eş değerdir. Temiz cildi sıkıldığından ise kalıcılığı oldukça artmaktadır. Dolayısıyla temiz cildi uygulamakta fayda görüyoruz.

Genel olarak; kalıcı ve kaliteli bir koku arıyorsunuz tam size önerebileceğiz güzel bir parfüm. Siyah şişesi oldukça elegant duruyor. Kargo ücretsiz olarak satılması ve kapıda ödeme yapılabiliyor olması ayrı bir avantaj. Malum son senelerde hiç bir firma kapıda ödeme gönderim yapmıyor. Fakat #erosdeamor Türkiye’nin tüm illerine kargo ile teslimat imkanı sağlanıyor. Ptt Kargo şubeleri ile anlaşmaları mevcut bulunuyor.

Sonuç olarak ; paranızın karşılığını fazlasıyla karşılayan, tam bir fiyat performans parfümü diyebiliriz. Kokunuz gayet önemlidir, bir ortama sizden önce kokunuz girmektedir. İnsanların size dikkat dolu bakışlarını farkedeceksiniz. Geçtiğiniz yerlerden arkalarını dönüp tekrardan size bakacaklar. Bir etkileyici koku özelliğine sahip erosdeamor parfümü deneyimlemenizde faya görüyoruz.

yasak parfüm

 

 

Comments are closed

Soru sor ?
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Merhaba Size Nasıl Yardımcı olabiliriz ?