Eros de amor Parfüm

Eros De Amor Parfüm 21 yıldır kesintisiz olarak tüm müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Birincil önceliğimiz bizi tercih eden müşterilerimizi mutlu olmasını istiyoruz. Eros De Amor olarak sizlere en iyi kaliteli ürünü sunmak için 21 yıllık tecrübemizi ve sizlerden gelen geri dönüşlerimizi yeni parfüm üretiminde kullanmaktayız.

Eros De Amor Değerlerimiz

Afrodizyak Parfümümüzden satın alıp her hangi bir sebeple memnun kalmaz iseniz. Koşulsuz şartsız parfümümüzü geri alıyoruz. Hiç kimse memnun kalmadığı bir kokuya bir bedel ödesin istemeyiz. Bu yüzden sizlerden gelen geri dönüşleri dikkate alıyor ve parfümün geliştirilmesinde kullanıyoruz.

Firmamızdan satın aldığınız parfüm, adresinize kadar kesinlikle hasar görmeyecek ve kırılmayacak bir biçimde paketlenerek adresinize gönderilir. Yolda gelirken kargo yere düşse bile kesinlikle hasar almaz. Tüm paketlerimizi özenli bir biçimde paketlemek için yoğun gayret sarfediyoruz.

Parfümü kendi kutusu haricinde havalı naylona sararak yeniden kutu içerisine ve ardından ise kargo poşetine koyarak adresinize gönderiyoruz.

Parfümü kapağını açtığınız andan itibaren 40 ay bozulmadan kullanabilirsiniz. Parfümünüz durdukça bayatlamaz aksine daha güzelleşir. Parfümler de şaraplar gibidir durdukça daha güzel bir kokuya sahip olursunuz. Bu yüzden parfümlerimizi minimum 4-5 sene önceden üreterek güneş görmeyen kapalı depolarda saklıyoruz.

Adresinize gelen parfüm min 3-4 yıllık beklemiş mükemmel derece oturmuş bir kokudur. Parfümün orijinal rengi ne kadar koyu olursa bir o kadar süre beklemiş demektir. İçerisine sonradan boya katılan parfümlerden bahsetmiyoruz.

Sonuç olarak ; sitemizden satın aldığınız her ürünü neden belirmeden iade edebilir. Ücret iadesi talep edebilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için paradan çok daha önemlidir.

 

.

 

Comments are closed

Soru sor ?
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Merhaba Size Nasıl Yardımcı olabiliriz ?