Merhaba sevgili okurlar bu videomuzda en çok satılan afrodizyak parfümler arasından bir numaraya oturan #erosdeamor aşk parfümünü sizler için inceleyeceğiz.  Parfümün başlangıç notalarında sizi yoğun bir amber kokusu karşılıyor orta ve alt notaları ise ;  Aldehit, ylang ylang, gül, civet, yasemin, iris, misk, neroli, kehribar, sandal ağacı, vanilya, oris kökü, limon, bergamot, müge, meşe yosunu, paçuli ve vetiver bulunuyor.

Kalıcılığı konusunda ise çok çok iddialı olduğunu söylemek doğru olmaz sadece 1 gün tende kalıyor. Bence bu süre bile yeterli çünkü piyasada satılan fiyat performans parfümlerinin en hesaplısı diyebiliriz aynı kategorideki rakip marklar %200 daha pahalı bir ücret üzerinden satılmaktadır. Kısaca özetlemek gerekir ise fiyatı ile sizi üzmeyecek mutlu edecek bir parfüm diyebiliriz.

#erosdeamor afrodizyak parfümün 13 yıldır aynı şişe ile satılmasını ve içeriğinin sürekli geliştirilmesi ve yenilemesine borçlu olduğunu söyleyebiliriz. 13 yıl önce yola çıktıkları siyah şişe işe yola devam eden eros afrodizyak parfüm 100 ml olarak satılmakta. Bir şişe her gün kullanmanız durumunda size 3-4 ay fazlasıyla yetecektir. Güncel fiyat bilgisi için www.erosdeamor.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sitenin girişinde cinsiyet seçmeniz gerekmektedir.

Sonuç olarak ben beğendim ve severek kullanıyorum. İnternet üzerinde eros de amor parfüm yorumları yazdığımda ise gayet herkesin memnun kaldığı gördüm. Fiyat olarak da rakiplerine göre %50 daha indirimli fiyat politikası ile satılmakta. Sizlerin de yorumlarını merak ediyorum.

Eros De Amor parfüm yorumları, Eros De Amor bayan parfüm Yorumları Pheromone parfüm yorum, Pheromone parfüm kullananlar, Pheromone Parfüm, Pheromone parfüm fiyatı, Eros De Amor Pheromone Perfume, Afrodizyak Etkili Parfüm

Comments are closed

Soru sor ?
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Merhaba Size Nasıl Yardımcı olabiliriz ?