Bugün bu sorunun Afrodizyaklı Parfüm En Etkilisi Hangisi ? cevabını arayacağız 20 yıldır sektörde parfüm satan çok ünlü bir parfümeri zincir mağazalarında çalışan Sevim hanım ile yaptığımız bu kısa röportajın bir bölümünü buradan yayınlayacağız.

Sevim hanım öncelikle yüzlerce parfüm içerisinde bulunuyor ve yıllardır bu kokuları yakından test etme imkanına sahipsiniz ve insanların hangi tür parfümleri tercih ettiğini çok iyi biliyorsunuz. Türkiye’de genellikle ne tarz parfümler satılıyor.

Öncelikle benim için söylediğiniz iltifatlar için çok teşekkür ederim. Türkiye’de belirli bir zümre ben onlara parayı sonradan bulan parantez içinde sonradan görmeler diyorum. Bu kesim parfümden kesinlikle anlamıyor mağazalara geldiğinde tek yaptıkları şey en pahalı parfümü almaya çalışıyorlar. Genelliklede en pahalı parfüm en iyi parfüm olmuyor maalesef. Parfüm konusunda bilgili kişiler ise direk marka soruyor ve kokularını test ediyorlar. Ben onlara ne aldığını bilen kesin olarak nitelendiriyorum .

Parfüm satın almaya gelmeden yeterli araştırma yapan, koku hakkında detaylı bilgi sahibi olan kesim ise parasının karşılığını sonuna kadar alıyor. Bir de parfüm meraklıları var onlar ise her parfümü alıyor. Bayanlar Afrodizyaklı parfüm satın alırken erkekler ise fresh kokular tercih ediyorlar.

Sevim Hanım az önce bayanlar afrodizyaklı parfümler tercih ediyor dediniz doğrumu duydum 😂

Evet doğru duydunuz bayanlar girdikleri ortamlarda hemen fark edilmek tüm bakışların üzerinde olmasını ister zaten tüm kozmetik, makyaj ve hatta parfüm endüstrisi de bunun üzerine kuruludur. Firmalar da bu yüzden talebe uygun kokular üretmek için büyük bir azimle çalışmalar yapıp ürünler çıkartmaktadır. Afrodizyak kokular diğer parfümlere göre daha yağlı ve daha ağır kokulardır. Fark etmemeniz imkansıza yakındır.

Peki en başarılı diyebileceğiniz önerebileceğiniz bir afrodizyak parfüm var mı ? 🤦‍♀️ Merakımdan soruyorum sadece

Elbetteki var sizin teninizede mükemmel uyum sağlayacak en çok sattığımız parfümlerden bir tanesi aslında fiyat olarak da pahalı parfümlerin beş de biri fiyatına satılıyor. Eros De Amor parfümü mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Bu parfümü sıkıp bir ortama girdiğinizde tüm dikkatlerin üzerinizde toplandığını fark edeceksiniz.

Önerileriniz için çok teşekkür ederim çok keyifli bir söyleşi oldu görüşmek üzere hemen o parfümü denemeliyim 😂

 

Comments are closed

Soru sor ?
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Merhaba Size Nasıl Yardımcı olabiliriz ?