bitcoin parfüm

bitcoin parfüm

Bitcoin yada altcoin tüm kripto paralar ile parfüm alınabilir mi ?

Tüm dünyada dijital para olarak kabul edilen bitcoin ile alışveriş yapmak mümkündür. Para birimi olarak bitcoin’e geçen ilk ülke  El Salvador oldu. El Salvador sınırları içerisinde ödeme yöntemi olarak kağıt paralar yerine dijital para bitcoin kullanılmaktadır.

Ülkemizde ise durum farklıdır. Merkez Bankası tarafından dijital paralar ile ticaret yapmak ödeme aracı olarak kullanmak yasaklanmıştır. Fakat ülke genelince her türlü dijital para satın almak yada satmak serbestir. İstediğiniz altcoin alıp satabilirsiniz.

Eros De Amor Afrodizyak Parfüm olarak 7 sene öncesinden bugüne kadar dijital para sistemini yakınen takip etmekte ve destelemekteyiz. Ödeme aracı kişiden kişiye para transferi için dijital paraları oldukça önemsiyoruz. İnsanlar birikimlerini enflasyon karşısında ezilmemeleri için gerekli önlemler alınması gerektiğini düşünüyoruz.

Sonuç olarak bu kadar ekonomi yeterli 😜 Bu konudaki görüşlerimizi bilmeniz bizim için değerlidir. Eros De Amor Afrodizyak parfümlerini tercih ettiğiniz ve bize vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Bitcoin ile parfüm almak artık mümkün. Üstelik sadece bitcoin değil diğer tüm kripto paralar ile Afrodizyak Parfüm satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ödeme yapmak istediğiniz kripto para birimizi bize WhatsApp destek hattından bildirmek. Müşteri temsilcimiz size cüzdan adresini verdikten sonra ödemenizi yaptığınız zaman siparişiniz adresinize kargolanmaktadır.

 

Comments are closed

Soru sor ?
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Merhaba Size Nasıl Yardımcı olabiliriz ?